Usługi

Przejrzyj listę naszych usług i sprawdź w czym możemy Ci pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Nasza oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kostka brukowa

Układamy kostkę brukową najlepszych producentów, w różnych wzorach i kolorach do wyboru.

Bramy

W naszej ofercie posiadamy bramy zautomatyzowane. Do wyboru dwuskrzydłowe i przesuwne.

Ogrodzenia

Montujemy ogrodzenia modułowe lub z prefabrykatów betonowych w różnych modelach i odcieniach.

Kanalizacja

Wykonujemy montaż kanalizacji deszczowych odwadniających mokre powierzchnie przy budynkach.

W wielu kolorach

Kostka brukowa

Kostka brukowa jest tym co nas wyróżnia, na nią kładziemy największy nacisk i na tej usłudze zrealizowaliśmy do tej pory najwięcej zleceń. Posiadamy wiele rodzajów kostki, jak i kolorów, dostosowanych pod każdy dom. Dzięki naszej unikalnej metodzie układania kostki czas pracy zmniejszony jest do minimum, a my dostarczamy klientom profesjonalną i ekspresową usługę.

Statyczne i automatyczne

Bramy

W naszej ofercie posiadamy wiele bram, statycznych jak i automatycznych, wykonanych z drewna, stali, dwuskrzydłowych lub przesuwanych, w wielu kolorach. Zajmujemy się montażem oraz, jeśli potrzebna, podpięciem całej elektroniki, tak aby klient otrzymał od nas kompleksową usługę i wsparcie od początku do końca wykonania zadania.

z siatki lub kostki

Ogrodzenia

Zajmujemy się montażem ogrodzeń z siatki lub budowaniem ogrodzeń z kostki. Posiadamy wiele kolorów, które idealnie podpasują się pod kostkę brukową, bramę lub cały dom. Stawiamy na jakość, dzięki czemu nasze ogrodzenia zawsze wykonywane są porządnie i sumiennie, o początku do końca, zapewniając najlepszą ochronę posiadłości oraz przyjemny i elegancki wygląd.

ochrona przed zalaniem

Kanalizacja

Kanalizacja deszczowa to podstawa w każdym domu, dzięki niej możemy uniknąć zalania naszej działki przez deszcz. W tym przypadku nie mamy rozbudowanej oferty, jednak kanalizacje montujemy kompleksowo, szybko i sprawnie, z wykorzystaniem jednego i sprawdzonego sposobu, który uchroni działkę przed niechcianą wodą.